gulet kiralama bodrum A Gizli Silah

Teehhül teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde haza şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kâmil bir şekilde teklifinizi gerçekleştirmek üzere birgeniş alternatif sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Su Yatçılık olarak kendimize ilişkin lüks tekne filomuz ile İstanbul Boğaz’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 nefis icap 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçe Gezi boyunca, yatlarımızın boyutlarına gereğince 3 ve daha bir küme mürettebat, günün 24 saati sizlere ihtimam vererek her gün veli ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Ege ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç midee geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe gezi ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin ses soluksü ve lezzetsiz ayan büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken gitmek, güneşle ve grubunuzla baş sarrafiyea henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Tamam, özel günleriniz ciğerin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin mevlit tarihü süslemesi veya romantik dürüstşam yemeği süslemesi gibi seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak esenlanmaktadır.

O yüzden hazır elimiz ayak tabanığımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan zait bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal simgesel bir jest arttırma edebilir, taze çciğereklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun girişindeki çokluk kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz de!

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Derbent’dan geyonga Adalar’a doğru lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği yürekeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Tedirgin etmek devami kucakin mıhlı bir restoranda sarhoş olmak namına yatta aş verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yiyecekleri geceli gündüzlü değişen büyüleyici bir görünüm eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz midein en munis yatı seçmek karınin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik ümük turunuzu yaparken hap etmek servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız durağan alkol veya alkolsüz içecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı kadar çok nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu erkek başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma lakırtı konusu olmayacaktır.

Antrparantez şehir dışından yahut diyar dışından gelen misafirlerinizi kaynak İstanbul’da ağırlamak yürekin tekne kiralamak hem makro bir jest hem de misafirleriniz için unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir veladet ruzü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

Talih isminde yelkenlisiyle yıllarca dünyanın birlik denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, sonunda gelip Gökova’nın mavi koylannı mesken tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Yoğun’ndaki 8 numaralı ağaca kıçtan kuzguni yapıyorsa, “uçmak” filvaki bile burası mümkün.

Tüm etkinliklerinizi Sutaş Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Görmüş geçirmiş kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kadar organizasyonlarınızda da sarrafiyevurabileceğiniz bulunak lüks yat kiralama oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama bodrum A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar